darca - penzión Masarykov dvor

masarykov_dvor_small

Masarykov dvor

 

  1. Čo všetko ponúka Váš penzión Masarykov dvor.

Rezort Masarykov dvor ponúka svojím návštevníkom mnoho možností : 

Wellnes, Bazén, Masáže, Výhliadkovú vežu, špičkovú kuchyňu, miešané nápoje, kongresy,svadby, jazdy na koni/ koči, detské ihrisko, rybolov, prenájom bicyklov, prehliadka pivovaru s degustáciou piva MASARYK

 

IMG_094511816332_1687687851451269_1579625537426521110_o

 

  1. História

V minulosti boli budovy Rezortu Masarykov dvor hospodárskymi budovami, kde sa choval dobytok. Takzvaná farma. Vizualizáciu budov sme sa snažili zachovať tak ako bola aj v minulosti.

 

  1. Pre koho sú určené návštevy alebo pobyty u Vás?

Pobyty u nás si zväčša situované pre rodiny s deťmi. Ale samozrejme si u nás pobyt užije každá veková kategória.

 

  1. Počas Vašej realizácie sa určíte stretávate aj s komplikáciami, s ktorými sa musíte popasovať. Akú radu by ste dali našim handmade tvorcom, čo pomohlo Vám , na čo konkrétne ste hrdý/á:

Určite by sme poradili handmade tvorcom, že sa treba stále pozerať na dobu v akej sa momentálne nachádzajú a aký je celkový dopyt či už na tovar alebo služby. Ak sa chcú líšiť od iných treba byť v tom hlavne vynaliezavý a vedieť tých ľudí zaujať a inšpirovať, prečo sú práve oni , tí po ktorých majú ľudia siahať.

 

  1. Prečo ste prijali pozvanie byt súčasťou tejto súťaže ako jedným z darcov:

Radi by sme sa dostali do povedomia hosťom , ktorý možno o nás zatiaľ vôbec nepočuli, a výhrou pobytom u nás im ukázať ako veľa možností a služieb im vieme ponúknuť a tým pádom , že nás čaká krásna spolupráca je nám cťou si takto navzájom pomôcť.

 

  1. Kde všade by sme vedeli nájsť Vašu tvorbu ( FB, Instagram, WEB):

Informácie o nás nájdete hlavne na webovej stránke, sociálnych sieťach ako je FB a Instagram, taktiež na zľavových portáloch alebo web.cestovných kancelárii.

 

FB: Masarykov dvor

IG: @masarykovdvor

web: www.masarykov-dvor.sk/

 

  1. Čo konkrétne darujete výhercovi/výhercom

Výhercovi 1. miesta darujeme pobyt Masarykov dvor na 1 noc pre 2 osoby na dvojlôžkovej izbe s polpenziou a s výberom voľnočasovej služby ( osoba/noc )

 

 MG_6856121mdvor_wellness-20

 

masarykov_dvor_small

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie