darca - penzión Masarykov dvor

masarykov_dvor_small

Masarykov dvor

 

  1. Čo všetko ponúka Váš penzión Masarykov dvor.

Rezort Masarykov dvor ponúka svojím návštevníkom mnoho možností : 

Wellnes, Bazén, Masáže, Výhliadkovú vežu, špičkovú kuchyňu, miešané nápoje, kongresy,svadby, jazdy na koni/ koči, detské ihrisko, rybolov, prenájom bicyklov, prehliadka pivovaru s degustáciou piva MASARYK

 

IMG_094511816332_1687687851451269_1579625537426521110_o

 

  1. História

V minulosti boli budovy Rezortu Masarykov dvor hospodárskymi budovami, kde sa choval dobytok. Takzvaná farma. Vizualizáciu budov sme sa snažili zachovať tak ako bola aj v minulosti.

 

  1. Pre koho sú určené návštevy alebo pobyty u Vás?

Pobyty u nás si zväčša situované pre rodiny s deťmi. Ale samozrejme si u nás pobyt užije každá veková kategória.

 

  1. Počas Vašej realizácie sa určíte stretávate aj s komplikáciami, s ktorými sa musíte popasovať. Akú radu by ste dali našim handmade tvorcom, čo pomohlo Vám , na čo konkrétne ste hrdý/á:

Určite by sme poradili handmade tvorcom, že sa treba stále pozerať na dobu v akej sa momentálne nachádzajú a aký je celkový dopyt či už na tovar alebo služby. Ak sa chcú líšiť od iných treba byť v tom hlavne vynaliezavý a vedieť tých ľudí zaujať a inšpirovať, prečo sú práve oni , tí po ktorých majú ľudia siahať.

 

  1. Prečo ste prijali pozvanie byt súčasťou tejto súťaže ako jedným z darcov:

Radi by sme sa dostali do povedomia hosťom , ktorý možno o nás zatiaľ vôbec nepočuli, a výhrou pobytom u nás im ukázať ako veľa možností a služieb im vieme ponúknuť a tým pádom , že nás čaká krásna spolupráca je nám cťou si takto navzájom pomôcť.

 

  1. Kde všade by sme vedeli nájsť Vašu tvorbu ( FB, Instagram, WEB):

Informácie o nás nájdete hlavne na webovej stránke, sociálnych sieťach ako je FB a Instagram, taktiež na zľavových portáloch alebo web.cestovných kancelárii.

 

FB: Masarykov dvor

IG: @masarykovdvor

web: www.masarykov-dvor.sk/

 

  1. Čo konkrétne darujete výhercovi/výhercom

Výhercovi 1. miesta darujeme pobyt Masarykov dvor na 1 noc pre 2 osoby na dvojlôžkovej izbe s polpenziou a s výberom voľnočasovej služby ( osoba/noc )

 

 MG_6856121mdvor_wellness-20

 

masarykov_dvor_small