darca - ROBENE.sk

ROBENE.sk

 

  1. Čo všetko ponúka Váš projekt/web robene.sk

Robene.sk ponúka online priestor pre všetkých začínajúcich i skúsených tvorcov, remeselníkov, návrhárov a všetkých nadšencov poctivej slovenskej tvorby. Našim predajcom ponúkame neopozeraný priestor, v ktorom si v priebehu pár minút vytvoria svoj vlastný obchodík a môžu tak prezentovať svoju tvorbu na novom mieste. Aktívne s nimi spolupracujeme a poskytujeme im mediálny priestor - robíme s nimi pravidelné rozhovory, súťaže a ich tvorbu neustále propagujeme formou bannerov na známych portáloch spomeniem napríklad Feminity.sk, Čas.sk, Topky.sk alebo Hashtag.

 FB COVER

  1. Ako ste vznikli a pre koho je tento projekt určený

Portál bol spustený začiatkom roka 2020 s myšlienkou priniesť nový neopozeraný priestor na slovenskej handmade scéne. Chceme dať šancu aj menším predajcom, ktorých valcuje konkurencia na iných portáloch a nevedeli sa kvôli nej presadiť. Robene.sk je určené, ako som už spomínala vyššie, pre všetkých nadšencov poctivej lokálnej tvorby, ktorí sa snažia odprezentovať svoju kvalitnú tvorbu na slovenskom trhu a hľadajú si svoje miesto na trhu.

 

  1. Počas Vašej realizácie sa určíte stretávate aj s komplikáciami, s ktorými sa musíte popasovať. Akú radu by ste dali našim handmade tvorcom, čo pomohlo Vám , na čo konkrétne ste hrdý/á (prípade ocenenia, súťaže, trofeje)

 

Samozrejme, aj my sa stretávame s komplikáciami. Sme veľmi radi, že sa nám darí dostávať čoraz viac do popredia tvorcov a zákazníkov a budujeme si svoje meno na trhu. Moja rada pre všetkých tvorcov by znela, aby si dali záležať na vizuálnom spracovaní svojich produktov na webe a sociálnych sieťach – lebo ako iste vieme, vizuál predáva. Dnes je veľmi dôležité mať kvalitné a pekne spracované fotografie, ktoré zaujmú zákazníka na prvý pohľad, rovnako aj vyplnené popisy pri produkte, kde zákazník nájde všetky potrebné informácie a len ho utvrdia daný produkt si zakúpiť. 

 

  1. Prečo ste prijali pozvanie byt súčasťou tejto súťaže ako jedným z darcov

Spolupráca s Matty Urbanič nám prišla ako skvelá príležitosť  podporiť šikovných slovenských tvorcov a dať im šancu sa presadiť.????. Na našej scéne je množstvo tvorcov, ktorí ešte neboli objavení, alebo im len chýba priestor na sebarealizáciu, preto sa naozaj veľmi tešíme, že aj my vieme dopomôcť k zviditeľneniu nových neopozeraných značiek.

 

  1. Kde všade by sme vedeli nájsť Vašu tvorbu ( FB, Instagram, WEB)

Sme aktívni na našom webe www.robene.sk, kde pribúdajú od našich tvorcov každý deň nové pridané výrobky. Súčasťou nášho webu je aj blogová časť Robene blog – kde uverejňujeme rozhovory a články a v neposlednom rade nás viete nájsť aj na sociálnych sieťach Instagram: @robene.sk a Facebook: Robenesk. Budeme radi, ak sa k nám pridáte aj vy a budete súčasťou našej mladej komunity.????

FB: robene.sk

IG: @robenesk

web: robene.sk

 

  1. Čo konkrétne darujete výhercovi/výhercom

Trom výhercom darujeme exkluzívny rozhovor, v ktorom vyspovedáme ich cestu za vznikom vlastnej značky a predstavíme ich jedinečnú tvorbu novému publiku na našom blogu, navyše za podpory Zoznam.sk zverejníme rozhovor hlavného výhercu aj na portáli Feminity.sk.                                                
                                                                                                
                                                               

  slovenské výrobky na jednom mieste

  

 logo robene_horizontal_clear