darca - Michal Kopecký

Michal Kopecký - projekt "Aj ja som chlap 2:0" a "Žena snov"

1. Aké je Vše meno/prezývka pod ktorým by sme Vás vedeli nájsť na sociálnych sieťach (ako Vás ľudia spoznávajú)

Michal Kopecký – projekt „ Aj ja som chlap 2:0“ a „Žena snov“

174164105_10223409181009676_8908889561485272871_n

 

2. Ako ste sa dostali k svojej tvorbe/službe a ako dlho tvoríte.

Tvorím už 10 rokov. V minulosti som chcel napísať knihu o ženách na základe vlastných skúseností. Založil som blog  kde som najskôr začal písať články, s tým, že keď sa to oťuká časom výdám knihu. Tá kniha nikdy nezvnikla až za 5 rokov som vydal knihy: Aj ja som chlap 2:0 , Príťažlivosť, Ako ju získať, Žena snov a Šťastná vo vzťahu.

 

2. Pre koho tvoríte a aké máte metódy? Ako tvoríte?

Som vzťahový mentor, autor #1 bestsellerov pre mužov a ženy o randení a vzťahoch. Jeho poslaním je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Za posledných desať rokov pomohol desaťtisícom chlapom a ženám, aby sa stali vysokohodnotnými chlapmi a mali väčšie úspechy so ženami a tísicom žien, aby boli neodolateľnými pre svojho vysnívaného chlapa. Pravidelne vystupuje na seminároch a konferenciách a ako vzťahového experta si ho pozývajú aj médiá ako Markíza, RTVS, Nový čas, Rádio ONE a Rádio VIVA, Refresher, Báječná žena, EMMA, Feminity či StartitUP.

 

3. Aké máte ciele, ambície/ v tvorbe, ale aj v živote?

Pomôcť tísícom mužom a ženám, dopísať knihy a v živote sa venovať rodinke a mať pasívne príjmy. Rád by som mal veľa voľného času aby som sa mohol venovať svojej žene, svojim deťom a online biznis je pre mňa spôsob ako si zabezpečiť zdroje a čas.

 

4. Počas Vašej realizácie sa určíte stretávate aj s komplikáciami, s ktorými sa musíte popasovať. Akú radu by ste dali handmade tvorcom, čo pomohlo Vám , na čo konkrétne ste hrdý/á vo svojom živote tvorcu (prípade ocenenia, súťaže, trofeje):

Samozrejme je taká myšlienka:  byť pripravený na najhorsie a rátať s tým najlepším. Byť tvorcom odborníkom a vedieť to predať, zmenežovať a vedieť vytvoriť podnikateľský systém. Vzdelávajte sa a pracujte na sebe ohľadom tvorby ale najmä sa vzdelávať v oblasti online biznisu a predaja, podnikania atd.

 

Michal daruje výhercovi 1. miesta knihu CHLAP 2:0 ( ak výhrá muž) alebo knihu ŽENA SNOV (ak výhrá žen)

 

5. Kde všade by sme vedeli nájsť Vašu tvorbu ( FB, Instagram, WEB):

 

FB: https://www.facebook.com/groups/zenysnov/

https://www.facebook.com/chlap2.0

https://www.facebook.com/michalkopeckyofficial

IG: https://www.instagram.com/michalkopeckyofficial/

Web: https://chlap20.sk/

http://www.michalkopecky.sk/

https://zenasnov.sk/

174164105_10223409181009676_8908889561485272871_n

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie