darca - Petra Rusnáková - Som handmade tvorca

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca

 

  1. Aké je Vše meno/prezývka pod ktorým by sme Vás vedeli nájsť na sociálnych sieťach (ako Vás ľudia spoznávajú)

Petra Rusnáková – Som handmade tvorca

  1. Ako ste sa dostali k svojej tvorbe/službe a ako dlho tvoríte.

Na Slovensku máme obrovské množstvo šikovných ľudí, ktorí niečo tvoria a vyrábajú. Bohužiaľ nie vždy sa im darí predávať a propagovať vlastné výrobky tak, ako by chceli. Aby som im pomohla, založila som pred 6 rokmi projekt Som handmade tvorca. Všetko sa začalo blogom s inšpiratívnymi článkami. Vďaka neustále sa zvyšujúcemu záujmu a úspechom medzi tvorcami sa z blogu postupne stala moja srdcová záležitosť a práca, ktorej sa venujem naplno. 

  1. Pre koho tvoríte a aké máte metódy? Ako tvoríte?

Píšem články, natáčam videá a vzdelávam prostredníctvom sociálnych sietí. Som autorkou viacerých elektronických kníh (e-bookov) – kompletných návodov ako úspešne predávať vlastné výrobky nielen na internete. Okrem písania e-bookov poskytujem tiež individuálne konzultácie pre začínajúcich aj pokročilých podnikateľov. Tvorím pre všetkých handmade tvorcov, umelcov a remeselníkov na Slovensku a v Čechách.

  1. Aké máte ciele, ambície/ v tvorbe, ale aj v živote?:

Budem veľmi rada ak sa mi aj naďalej podarí pomáhať tvorcom, ktorí sa chcú živiť vlastnou tvorbou. Pretože práca ma najväčší zmysel, keď človeka baví. Potom sa radosť odrazí aj na výrobkoch a poteší zákazníka.

  1. Počas Vašej realizácie sa určíte stretávate aj s komplikáciami, s ktorými sa musíte popasovať. Akú radu by ste dali handmade tvorcom, čo pomohlo Vám , na čo konkrétne ste hrdý/á vo svojom živote tvorcu (prípade ocenenia, súťaže, trofeje):

Na začiatku je podľa mňa dôležité, aby ste do svojho podnikania išli naplno a urobili všetko najlepšie, ako v tej chvíli viete. Nemať veľké očakávania a nevzdávať sa po prvých neúspechoch. Každý deň urobiť aspoň jeden krok na podporu svojej tvorby. Po niekoľkých mesiacoch uvidíte obrovský kus práce, za ktorý budete môcť byť na seba hrdá.

Najväčším ocenením sú pre mňa správy od konkrétnych tvorcov, ktorým moje rady, e-booky alebo konzultácie pomohli. S niektorými sme v kontakte celé roky, s inými spolu kráčame iba časť cesty. Za 6 rokov som na takejto ceste pomohla už stovkám, možno tisíckam tvorcov, umelcov či remeselníkov. Ak cítite, že ja som pre vás tou správnou osobou, budem sa tešiť keď sa stretneme.

Začať môžete napríklad stiahnutím môjho e-booku zaDARmo >>> klik

 

  1. Prečo ste prijali pozvanie byt súčasťou tejto súťaže ako jedným z darcov:

Verím, že vzájomná podpora je jedným z kľúčových faktorov rozvoja handmade tvorby na Slovensku. A čo môže byť lepšie, ako pomôcť výhercom pri plnení ich sna o vlastnom podnikaní.

 

  1. Kde všade by sme vedeli nájsť Vašu tvorbu ( FB, Instagram, WEB):

FB: somhandmadetvorca

IG: som_handmade_tvorca

Web: www.somhandmadetvorca.sk

Pinterest: somhandmadetvorca

 

  1. Čo konkrétne darujete výhercovi/výhercom ( budú 3 výherné miesta, 1. 2. a 3. miesto, môžete darovať komukoľvek čo uznáte za vhodne alebo iba jednému z miest):

Každému výhercovi darujem 1 hodinu individuálnej marketingovej konzultácie. S tvorcami väčšinou konzultujem o legislatíve, cenotvorbe, predaji na vlastnej web stránke či handmade portáli a samozrejme o správnom používaní sociálnych sietí.

 

4