Bašky Collection

0

 

Basky.sk

 

Ahojte moje meno je Barbora Krnáčová mám 33 rokov a pochádzam z Banskej Bystrice.

 

Príbeh našej značky Bašky Collection začal po narodení našej dcérky Barborky. Nikdy by mi nenapadlo, že mi naša vytúžená dcérka dodá toľko inšpirácie, chuti do života a odhodlania podnikať!

 

Jedenásť rokov som pracovala ako čašníčka a každý, kto si touto prácou prešiel vie, že tam veľa času na tvorenie nie je a človek je rád, keď si ľahne, vyloží si nohy a okolo neho je ticho. Po narodení našej Barborky sa celý môj svet zmenil! Moje dieťa mi dalo okrem seba neskutočný dar a to našu Slovenskú handmade značku Bašky Collection. Áno, priatelia, Barborka sa volá po maminke, obidve sme Bašky.

Prvotný plán bol užiť si materskú,oddýchnuť si od roboty užívať si Barborku a cestovať po svete za peniažky ktoré som si našetrila.

No celé sa to v jednom okamihu zvrtlo, na tvorivú pracovnú materskú "dovolenku" ktorá ma naučila neskutočné veci. ????

 

Zamilovala som sa do vaflovej látky, no netušila som, čo by sa dalo vytvoriť z látky určenej na uteráky. Jedného dňa som hľadala fotografiu z oslavy, zrak mi padol na uloženú fotku ponča, ktoré bolo síce z iného materiálu ako vafle, no povedala som si bingo! Sme krásni v práci, v školách, škôlkach, v obchodných centrách... prečo by sme nemohli byť krásni aj na kúpaliskách, dovolenkách alebo pri chladných večeroch po kúpaní v teplom hniezdočku lásky nazývaným domov, pri čítaní rozprávok naším najmilovanejším?

To bol ten okamih, kedy sa mi v hlave prehral celý film, ako má vyzerať naša malá rodinná firmička od ilustrovaného e-shopu ktorý nám prekreslila @artsmllpatty, až po farby a strihy. Stále som dostávala nové nápady a začala som ich ozvláštňovať - napríklad detské uteráčiky som obohatila o hrošie ušká, začali sme šiť turbany na vlasy, uteráčiky na tvár, osušky, ozdobné gumičky pre dievčatá, či krásny set do postieľky pre bábätko. Každý si u nás príde na to svoje.

Bolo to neskutočné nakopnutie!
Po nociach, keď Barborka spinkala, som navrhovala strihy, konzultovala to s mojou krajčírkou Zdenkou a úžasnou návrhárkou @mattyurbanic_designer a pracovala na splnení sna byť sama sebe pánom. Bolo to náročné, netušila som, čo sa všetko za vytvorením vlastnej značky skrýva. Taktiež založenie firmy, vytvorenie eshopu a sociálnych sietí bola dlhá cesta vzdelávaní sa, no mala som neskutočný pocit naplnenia svojho života ako matka podnikateľka.

Ten pocit, keď prekonávate samú seba a zrazu dokážete veci o akých sa vám ani nesnívalo bol úžasný.

 

Pri fotografovaní našej kolekcie s fotografkou @gabrielamendelphoto som prvýkrát videla pokope rok svojej práce, pri prvej fotografii som sa rozplakala a začala ďakovať. Nezabudnem na Gabikine slová: “Baška, prečo mi ďakuješ? Poďakuj sebe, to je tvoj výsledok ročnej práce ja som ti to len odfotila.”

 

Po spustení našej značky prišlo mnoho objednávok. Nebudem klamať, zľakla som sa, ale po recenziách našich úžasných zákazníkov a ich fotografiách som bola v siedmom nebi tie pocity boli tak famózne! Milujem sledovať ako sa tešia z našej tvorby a hrdo si fotia svoje detičky, seba a posielajú nám fotky. Je to naozaj práca snov.

Dnes si môžem povedať že náš vaflový farebný svet je lovebrand nie len na Slovensku.

Naše produkty sme odosielali do USA, Nemecka, Holandska, Švajčiarska,Rakúska a Česka.

 

Určite sa pýtate, ako sa to dá zvládnuť pri malom bábätku? Náš tatík Ľuboš je úžasný tatík, ktorý maminke umožnil sa venovať svojmu farebnému vaflovému svetu, za čo som mu veľmi vďačná. Myslím si, že za každým úspešným podnikateľom sa skrýva veľká podpora rodiny a okolia pretože v rodine je sila a tento príbeh je toho dôkazom.


 

Tak to sme my.
Ďakujeme za vašu pozornosť, a za každú objednávočku ktorú si u nás vytvoríte.

Veľmi si vážime vašu dôveru, a to že podporujete SLOVENSKÚ TVORBU.

Ďakujeme vaše Bašky. 

 

FB: Bašky Collection

IG: @basky.sk

Web: https://www.basky.sk

 

A čo konkrétne darujeme výhercovi? Výhercovi 1. miesta darujeme poukážka na nákup v hodnote 30,-€ u nás na eshope. 

 

NAŠE ÚSPECHY - Víťazka súťaže : MAMA ROKA-PODNIKATEĽKA 2021

Späť do obchodu