Hodnotenie obchodu

5,0 15 hodnotení
5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
EM Avatar autora Eva Machovicova | 8.8.2022
Úžasné modeli, ja a moja dcéra sledujeme už dlhšie ,je v nich cit pre detail, láska nápaditosť ♥️♥️♥️ veľa šťastia v pracovnom živote aj naďalej
SH Avatar autora Simona Hlavatá | 18.7.2022
Jedným slovom? DO-KO-NA-LOSŤ !!!!!!!!!!!! Komunikácia super, Maťkin prístup tiež super . Nakoľko sa sukňa a top šila na diaľku len podla rozmerov ktoré som jej poslala tak boli z mojej strany obavy , že čo keď mi budu male . Ale výsledok bol neskutočný. Zimomriavky po tele mam ešte teraz. Odporúčam všetkými desiatimi. Maximálna spokojnosť
Avatar autora Veronika Šibeňcová | 14.6.2022
Dávala som si šiť šaty na mieru. Už pri prvom stretnutí s Matty som vedela, že šaty budu úžasné. Aj tak bolo. Prišla som ešte pár krát na skúšku a výsledok bol doslova dychberúci. Mám tie najkrajšie a najoriginálnejšie šaty. Za čo veľmi pekne ďakujem pani návrhárke.
NG Avatar autora Naďa Gašparíková | 14.4.2022
Som plnších tvarov a nikto nebol ochotný mi ušiť šaty podľa mojich predstáv. Tak som oslovila Matty. Nepovedala mi NIE. Pustila sa so mnou do debaty, kde sme prekonzultovali všetko od A po Z. Veľa mi radila ohľadom dizajnu a dala som si povedať. Šaty dopadli na jedničku a všetci chválili. I keď som bacuľka cítila som sa v nich skutočne krásna a jedinečná. Ďakujem Matty, že splnila moje predstavy o svadobných šatách.
MO Avatar autora Michal Oponický | 13.4.2022
Pani návrhárku som oslovil s požiadavkou aby ušila šaty pre moju pani manželku ako prekvapenie. Nemala žiadne miery iba jednu sukňu, ktorú som potajomky zobral svojej žene podľa ktorej šila prekvapenie. Musím povedať, že som bol nadmieru spokojný, všetko sadlo a pani manželka bola šťastná.
MM Avatar autora Milota Micháliková | 21.3.2022
Najviac ako sa len dá...skvelá Matty, dokonalá a kvalitná tvorba, originálne látky, šaty, maximálna spokojnosť
J Avatar autora Julia | 21.3.2022
Odporucam. Rychla komunikacia. Tovar kvalitny.
A Avatar autora Anastázia | 21.3.2022
Kupila som si bomberu a sadla perfektne. Farby su jasne a vzory originalne. Odporucam pracu autorky za 5 hvierdiciek
A Avatar autora Anna | 18.3.2022
ruksak, ktorý som si objednala bol neuveriteľný. Originálny s krásnou potlačou. Obchod prebehol v maximálnom poriadku. S pani návrhárkou sa super komunikuje a vo všetkom čo som potrebovala na ruksaku doplniť mi vyhovela. Určite si ešte niečo prídem nakúpiť do tohto krásneho eshopu.
S Avatar autora Soňa | 12.3.2022
Tento eshop je vynikajúci a kúpa stála za to. Na diaľku sme riešili ušitie mojich šiat. Bola som veľmi nerozhodná a pani návrhárka mi s výberom pomohla, čím nám dvom aj ušetrila čas a mne aj nervy. Šaty, ktoré mi šila boli rozprávkové a presne podľa návrhu aký som od nej dostala. Určite odporúčam
P Avatar autora Petra | 11.3.2022
Ja musím za seba napísať, že som maximálne spokojná. Dala som si vyrábať u Matty licencované šaty, čo v praxi znamená, že grafika, ktorú mi vyrábala na potlač bola vyrábaná presne podľa mojich požiadaviek a vyrábaná IBA PRE MŇA. Takto budem môcť byť originálna a jedinečná. Šaty sú prekrásne a sú nad moje očakávania. Komunikácia s Matty bola úplne bezproblémová a odpovedala mi aj o pól noci keď bolo treba. Určite sa vrátim znova lebo viem, že tu budem mať vždy istotu a kvalitu.
K Avatar autora Katarína | 2.3.2022
Zo ❤ Vám Matty ďakujem a som hrdá,že tie šaty ste šili práve mne a sú moje. Sú nadherné a cítila som sa v nich super❤ Ďakujem krásne a každej žienke prajem a odporúčam mať na sebe šaty od Vás. Robíte krásnu prácu a komunikácia s Vami je úžasná ,asi málo kto by veril,že my sme sa videli len raz v živote a ušili ste mi už 3 šaty,2 sukne a jednu bomberku ???? ešte raz ďakujem a zbožňujem Vás❤
M Avatar autora Miriama | 2.3.2022
Musím povedať že som sa veľmi tešila na reakciu mojich synčekov keď dostanú List od Ježiška a musím povedať keď vidíte rotžiarene očká svojich detičiek tak to je najkrajšie na svete. Musím povedať pani Matty krásnu myšlienku urobila a prepracovala ju do List od Ježiška určite to stojí za to. Každý človek je iný a každému nevyhovieme ale treba sa tešiť aj z takýchto krásných vecí❤ a maličkostí. Ja môžem určité len odporučiť a určite sa teším na budúci rok kedy zas využijem jej služby.
IS Avatar autora Ivana Stranícka | 22.2.2022
Matty mi odporučila kamarátka, ktorej šila svadobné šaty. Ja som si u nej dala ušiť zasa šaty popolnočné. Bola som maximálne spokojná. Šaty sa šili na diaľku a podľa rozmerov aké som dodala. Nemohla som prísť na skúšku lebo žijem v zahraničí. Šaty mi sadli na milimeter presne a boli neskutočné. Cítila som sa v nich veľmi pohodlne, krásne a ako princezná. Určite sa sem vrátim a kúpim si ďalšie šaty a už aj viem presne aké. Na leto. ;-)
B Avatar autora Boženka | 11.2.2022
bola som maximálne spokojná. Všetko čo som si objednala prišlo v úplnom poriadku a šaty krásne sedeli. Vrelo odporúčam
15 položiek celkom