Hodnotenie obchodu

5,0 28 hodnotení
5
28x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Anastázia | 21.3.2022
Kupila som si bomberu a sadla perfektne. Farby su jasne a vzory originalne. Odporucam pracu autorky za 5 hvierdiciek
A Avatar autora Anna | 18.3.2022
ruksak, ktorý som si objednala bol neuveriteľný. Originálny s krásnou potlačou. Obchod prebehol v maximálnom poriadku. S pani návrhárkou sa super komunikuje a vo všetkom čo som potrebovala na ruksaku doplniť mi vyhovela. Určite si ešte niečo prídem nakúpiť do tohto krásneho eshopu.
S Avatar autora Soňa | 12.3.2022
Tento eshop je vynikajúci a kúpa stála za to. Na diaľku sme riešili ušitie mojich šiat. Bola som veľmi nerozhodná a pani návrhárka mi s výberom pomohla, čím nám dvom aj ušetrila čas a mne aj nervy. Šaty, ktoré mi šila boli rozprávkové a presne podľa návrhu aký som od nej dostala. Určite odporúčam
P Avatar autora Petra | 11.3.2022
Ja musím za seba napísať, že som maximálne spokojná. Dala som si vyrábať u Matty licencované šaty, čo v praxi znamená, že grafika, ktorú mi vyrábala na potlač bola vyrábaná presne podľa mojich požiadaviek a vyrábaná IBA PRE MŇA. Takto budem môcť byť originálna a jedinečná. Šaty sú prekrásne a sú nad moje očakávania. Komunikácia s Matty bola úplne bezproblémová a odpovedala mi aj o pól noci keď bolo treba. Určite sa vrátim znova lebo viem, že tu budem mať vždy istotu a kvalitu.
K Avatar autora Katarína | 2.3.2022
Zo ❤ Vám Matty ďakujem a som hrdá,že tie šaty ste šili práve mne a sú moje. Sú nadherné a cítila som sa v nich super❤ Ďakujem krásne a každej žienke prajem a odporúčam mať na sebe šaty od Vás. Robíte krásnu prácu a komunikácia s Vami je úžasná ,asi málo kto by veril,že my sme sa videli len raz v živote a ušili ste mi už 3 šaty,2 sukne a jednu bomberku ???? ešte raz ďakujem a zbožňujem Vás❤
M Avatar autora Miriama | 2.3.2022
Musím povedať že som sa veľmi tešila na reakciu mojich synčekov keď dostanú List od Ježiška a musím povedať keď vidíte rotžiarene očká svojich detičiek tak to je najkrajšie na svete. Musím povedať pani Matty krásnu myšlienku urobila a prepracovala ju do List od Ježiška určite to stojí za to. Každý človek je iný a každému nevyhovieme ale treba sa tešiť aj z takýchto krásných vecí❤ a maličkostí. Ja môžem určité len odporučiť a určite sa teším na budúci rok kedy zas využijem jej služby.
IS Avatar autora Ivana Stranícka | 22.2.2022
Matty mi odporučila kamarátka, ktorej šila svadobné šaty. Ja som si u nej dala ušiť zasa šaty popolnočné. Bola som maximálne spokojná. Šaty sa šili na diaľku a podľa rozmerov aké som dodala. Nemohla som prísť na skúšku lebo žijem v zahraničí. Šaty mi sadli na milimeter presne a boli neskutočné. Cítila som sa v nich veľmi pohodlne, krásne a ako princezná. Určite sa sem vrátim a kúpim si ďalšie šaty a už aj viem presne aké. Na leto. ;-)
B Avatar autora Boženka | 11.2.2022
bola som maximálne spokojná. Všetko čo som si objednala prišlo v úplnom poriadku a šaty krásne sedeli. Vrelo odporúčam
Hore
28 položiek celkom
Späť do obchodu