Ošetrenie šiat/produktov

pranie

 

Ošetrenie odevov:

 

Ak chcete mať odevy, ktoré sú trvácne a zostanú vám dlho krásne, tak je potrebné ich správne udržiavať. U mňa nájdete presný postup pre starostlivosť o vaše oblečenie.

Všetko moje produkty je potrebné NEPREDMÁČAŤ a prať maximálne na 40 stupňoch celzia. Moje potlače sú maximálne kvalitné a ekologické. Žehliť je možné na rubovej strane naparovačkou alebo aj bez. Max však na strednom stupni.

Všetky odevy, ktoré vyrobím, je potrebné starostlivo ošetrovať. Je to preto, aby ste si mohli užívať ich krásu a kvalitu po čo najdlhšiu dobu. Aby som vám pomohla udržať si svoje odevy v najlepšom stave, tu je niekoľko tipov na ich starostlivosť.

Pranie:

Pranie je jednou z najdôležitejších častí starostlivosti o vaše odevy. Väčšina mojich produktov je prateľná na max  40 stupňov Celzia a môžu byť pračkou prané na program pre jemné pranie. Ak sa rozhodnete pre ručné pranie, uistite sa, že použijete len jemný čistiaci prostriedok. Neperte produkt  v horúcej vode ani ho nepredmáčajte.

Sušenie:

Odevy sušte na sušiaku, rozprestrené tak aby ste potom mali menej práce pri žehlení. Nezlomíte tak vlákna tkaniny. Nesušte za žiadnych okolnosti v sušičke. Ak sa rozhodnete pre sušenie vo vetre, nezabudnite ich obrátiť naruby a nevysušujte ich priamo na slniečko. Slnko má tendenciu vyťahovať akúkoľvek farebnú potlač na akomkoľvek materiále nielen na mojich produktoch.

 

Žehlenie:

Žehlenie odporúčam len na RUBOVEJ strane naparovačkou alebo bez naparovačky pri strednom stupni teploty. Nikdy neodporúčam žehlenie potlače - to by mohlo poškodiť potlač a zničiť ju!

Produkt nikdy NEBIELTE A NEVOSKUJTE

Tieto tipy sú určené pre starostlivosť o vaše produkty  odo mňa pre vás - Ak budete postupovať podľa týchto tipov a budete dodržiavať tieto jednoduché pravidlá starostlivosti, vaše produkty budú dlho držať  tvar a farbu!

Späť do obchodu