Ocenenia

trofej

 

V našom svete je veľa rôznych druhov ocenení, ale najväčším ocenením pre mňa je ocenenie od mojich  zákazníkov, hlavne ženského pokolenia. Moje  produkty sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby žien a vytvorili im skutočne jedinečný zážitok. Preto je pre mňa veľmi dôležité, aby som bola schopná získať pozitívnu spätnú väzbu od vás..spokojných  zákazníkov.

V roku 2017 som  sa zúčastnila súťaže "Čo dokáže mama" a vyhrala som 1. miesto so svojimi modro bielymi ikonickými šatami FOLK. Tieto šaty boli navrhnuté tak, aby boli pohodlné a praktické pre akýkoľvek typ ženskej postavy. Možno aj práve preto si ich obľúbili hlavne moje nevesty

 

IMG_1411_320170729 Fotenie LuxuryDay 589

 

V roku 2019 som sa zúčastnila súťaže Svadobné dni and Beauty v kategórii „Street Fashion“  “ spolu so svojím tímom.. Šaty ktoré boli prihlásené do súťaže boli svadobné šaty posiate Swarovski kryštálom.  Tieto šaty boli navrhnuté tak, aby dodali každej žene sebavedomie. Ich jedinečnosť bola ocenená porotou a publikom a odniesla som si 1. miesto „Cenu verejnosti“

Tieto ale aj iné úspechy sú pre mňa obrovskou cťou a potvrdzujú moju snahu poskytovať kvalitný produkt svojim zákazníčkam.  

Mojou snahou je neustále sa zlepšovať a priniesť nové inovatívne produkty. Verím, že ak budem pokračovať v tomto trende, budem schopná dosiahnuť  ďalekosiahly úspech v budúcnosti prostredníctvom ocenení práve  od mojich milovaných zákazníčiek.

Späť do obchodu