Ocenenia

1

V našom svete je veľa rôznych druhov ocenení, ale najväčším ocenením pre mňa je ocenenie od mojich  zákazníkov, hlavne ženského pokolenia. Moje  produkty sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby žien a vytvorili im skutočne jedinečný zážitok. Preto je pre mňa veľmi dôležité, aby som bola schopná získať pozitívnu spätnú väzbu od vás..spokojných  zákazníkov.

 

V roku 2017 som  sa zúčastnila súťaže "Čo dokáže mama" a vyhrala som 1. miesto so svojimi ikonickými šatami FOLK. Tieto šaty boli navrhnuté tak, aby boli pohodlné a praktické pre akýkoľvek typ ženskej postavy. Možno aj práve preto si ich obľúbili hlavne moje nevesty

IMG_1411_3   IMG_1330_2

 

V roku 2019 som sa zúčastnila súťaže Svadobné dni and Beauty  v kategórii „Street Fashion“  “ spolu so svojím tímom.. Šaty ktoré boli prihlásené do súťaže boli svadobné šaty posiate swarovským  kraštáom.  Tieto šaty boli navrhnuté tak, aby dodali každej žene sebavedomie. Ich jedinečnosť bola ocenená porotou a publikom a odniesla som si „Cenu verejnosti“

20170729 Fotenie LuxuryDay 589  20170729 Fotenie LuxuryDay 192 kopie   20170729 Fotenie LuxuryDay 469 kopie

 

Tieto ale aj iné úspechy sú pre mňa obrovskou cťou a potvrdzujú moju  snahu poskytovať kvalitný produkt svojim zákazníčkam. 

Mojou snahou je neustále sa zlepšovať a priniesť nové inovatívne produkty pre vás milý zákazníci. Verím, že ak budem pokračovať v tomto trende, budem schopná dosiahnuť  ďalekosiahly úspech v budúcnosti prostrednictvom ocenení práve  od mojich milovaných zákazníkov.

Späť do obchodu