Ako sa správne odmerať

meter
 
Chcete sa cítiť pohodlne a vyzerať dokonale v sukni alebo v inom fashion kúsku, ktorý ste si objednali? Ak áno, potom je veľmi dôležité správne sa odmerať. Ponúkam vám jednoduchý spôsob ako sa odmerať pri kúpe sukní, šiat, kabátov alebo iných doplnkov.
 
Ak ste niekedy objednávali odevy na mieru, viete, že je veľmi dôležité mať správne merania. Meranie je kľúčom k tomu, aby vám odev dokonale sadol a aby ste sa cítili pohodlne. Vyrábam odevy a doplnky na mieru a preto je potrebné, aby ste si správne odmerali svoje telo.
 
Meranie pre sukne:

Urobte si čas na to, aby ste sa správne odmerali pred objednávkou sukní z mojej dielne. Je to veľmi jednoduché a rýchle. Stačí sa len odmerať v tom najužšom bode pásu.
Ak chcete mať presnú dĺžku sukní, je potrebné  si odmerať aj dĺžku sukní od pásu smerom dole na zem. Zastavte sa s centimetrom v momente, kde chcete aby sukňa siahala svojou dĺžkou.
Týmto spôsobom budete mať istotu, že vaša sukňa bude presne taká, akú ste si predstavovali.
 
Pri ostatných odevoch je potrebné si odmerať individuálne merania pre každý typ oblečenia.
 
Meranie šiat a iných odevov:
 
Blúzky, kabáty, bombery a topy:
 
-obvod hrude
-obvod pásu
-obvod bokov
-obvod ramien
 
Overaly a šaty:
 
-obvod hrude
-obvod pásu
-obvod bokov
-obvod ramien
-dĺžka sukne alebo pri overaly nohavica.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom merania alebo ak neviete ako sa správne odmerať pre objednanie oblečenia na mieru, nebojte sa ma kontaktovať! Rada vám poradím a pomôžem vám nájsť ten správny strih.

Späť do obchodu